Biyografi

Gülşah Küçükyıldız Kimdir?

Gülşah Küçükyıldız kapanan Stv ekranlarında Şefkat Tepe adlı dizi ile birlikte tanınmış genç bir oyuncudur.178 cm boyunda olan ünlü oyuncu, Şefkat Tepe adlı dizide Havin karakterini canlandıran ünlü oyuncu öncesinde de çeşitli projelerde yer almıştır.

Gülşah Küçükyıldız Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

29 Haziran 1987 doğumlu olan Gülşah Küçükyıldız, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Televizyon ekranlarında yer almadan önce uzunca bir süre tiyatro ile ilgilenmiş ve tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bakırköy Belediye Tiyatrosu Yunus Emre Kültür Merkezi’nde Deniz Kızı ve Korsanları adlı oyun ile beraber çocuk oyununda oynamıştır.

İlk defa televizyon ekranlarında Fox Tv kanalında, Arka Sıradakiler adlı dizi Sanem adlı karakteri ile tanınmıştır. Bu dizide yer aldıktan sonra popüler olmuştur.

2014 yılında nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı Şefkat Tepe dizisinden ayrılmıştır. Ayrılmadan önce köyde çobanlık yapan bir kadını canlandıran oyuncu daha sonra Serdar Komutan ve ekibiyle tanışma şansı bulur tanışmaları biraz sert bir şekilde gerçekleşmiş olsa da daha sonra Havin, Serdar Komutana karşı bir şeyler hisseder ve ekibe dâhil olur.

Gülşan Küçükyıldız Oynadığı Diziler

Gülşah Küçükyıldız sadece oynadığı diziler ile değil aynı zamanda katıldığı yarışma programları ve projelerle de başarıdan başarıya koşmuştur.

  • 2007 yılı Arka Sıradakiler ( 4 Sezon )
  • 2011 yılı Sensiz Olmaz ( Lale karakterini canlandırmıştır. )
  • 2010 yılı Öğretmen Kemal ( Sanem karakterini canlandırmıştır. )
  • 2012 yılı Ben Bilmem Eşim Bilir ( Yarışma )
  • 2013 yılı Şefkat Tepe ( Havin karakterini canlandırmıştır. )
  • 2014 yılı Nizama Adanmış Ruhlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu